Zažite silu
prírody.
Foto
Príroda je všemocná!

STE UNAVENÝ? BEZ ENERGIE?
Skombinovali sme 7 byliniek do jednej tabletky!

Foto
Posilnite svoj imunitný systém!

Kvalitné vitamíny pre každého to je správna cesta ku zdraviu.

Foto
Neprestávaje sa hýbať!

Komplexná výživa kĺbov a celého pohybového aparátu v prášku.

100% PRÍRODA

ŽLTÉ ZLATO

  • Kompaktné balenie
  • V jednej tabletke nájdete všetky bylinky
  • Pripravené s láskou k prírode
  • Tá správna kombinácia množstiev byliniek

Objednávka

Zadajte množstvo, spôsob dopravy a platby, kontaktné údaje, adresu doručenia a odošlite objednávku.
Objednávku je možné vytvoriť aj telefonicky alebo cez SMS na tel. č.: +421 917 730 466

Zaručená anonymita dodania!

Yellow vital - 6 tabliet / 6x800mg: 24,90 €
Yellow

6 tabliet / 6x800mg

Yellow vital - 1 tableta / 1x800mg: 5,90 €
Yellow

1 tableta / 1x800mg

 Vitamín C Obsah balenia: 100 tabliet /180 g
Vitamín C

Obsah balenia: 100 tabliet /180 g

Vitamíny CA+MG+ZN
Vitamíny CA+MG+ZN

60 tabliet /108 g

Omega 3
OMEGA 3

60 kps / 83 g

FLEX BODY drink
FLEX BODY drink

21 sáčkov po 7 g prášku /147 g

MEN Multivitamin
MEN Multivitamin

60 tabliet/85 g

WOMEN Multivitamin 60 tabliet/104g
WOMEN Multivitamin

60 tabliet/104g

 
   (Viac o službe)

  • Uvedné ceny sú vrátane DPH. Odoslaním objednávky súhlasite s obchodnými a reklamačnými podmienkami Soraya Vanity, s.r.o.
  • Objednávky zaslané v pracovný deň od 08:00 do 13:30 doručujeme nasledujúci pracovný deň.
  • Osobný odber je možný na adrese Považská 1706/35, 91101 Trenčín v pracovný deň od 9:30 do 15:00.

Ďakujeme. Vaša objednávka bola odoslaná.

Objednávku sa nepodarilo odoslať.

Ďakujeme. Vaša objednávka bude teraz odoslaná na úhradu.

Ďakujeme. Transakcia realizovaná platobnou kartou prebehla úspešne.

Transakcia realizovaná platobnou kartou nebola úspešná.

Z čoho sa skladá Yellow Vital?
img-responsive

Bylinka č.1pre muža Muira Puama

Je legendárnym afrodiziakom pochádzajúcim z Južnej Ameriky predovšetkým z Brazílie. Muira Puama je malý strom, ktorý dorastá až do 5 metrov s neodolateľnými voňavými kvetmi, ktoré trochu pripomínajú vôňu jazmínu. Domorodé kmene v Brazílii používali koreň a kóru z tohto stromu, pri prekonávaní, reumatizmu, poruchy zažívacieho traktu, plešatosti, pohlavnej slabosti alebo iných zdravotných problémov. Výborne tonizuje nervový systém. Je vhodný pre ľudí s nízkou energiou a s chronickým pocitom únavy, pri studených rukách, nohách a dokáže uvoľniť i menštruačné kŕče.

Muira Puama je strom, ktorý sa domorodcami používa ako tonikum na všeobecné zlepšenie kondície. Toto afrodiziakum využívali aj primitívne kmene Indiánov. Táto kôra im pomáhali zachovať si životnú a v neposlednom rade aj pohlavnú vitalitu až do vysokého veku.

Zložky z koreňa a kôry Muira Puama obsahujú rastlinné steroly, kumarín, lupeol, esenciálne oleje, s dlhým reťazcom mastných kyselín a alkaloid Muirapuamine. Pri dávke 2-5g plnohodnotne podporí Vašu dennú aktivitu a stimuluje Vás k neočakávateľným výkonom. Neodporúčame využívať túto bylinku večer nakoľko môže spôsobiť nespavosť, takže najlepšie je ju užívať ráno.

Vedecké štúdie zistili, že Muira Puama má okrem podporných i terapeutické účinky, zvyšuje kvalitu a množstvo spermií, vplýva na zmeny mužského pohlavného orgánu ako v obvode, tak i dĺžke. Ale Muira Puama nie je najsilnejším afrodiziakom len pre mužov, ženy v tejto rastline tiež nájdu užitočné účinky. Ženské účastníčky, rovnakej jednej vedeckej štúdie uviedli, že ich pohlavný apetít sa zlepšil pri kombinácii Muira Puama a Ginko Biloba v priebehu jedného mesiaca.

V Európe sa Muira Puama používala pri liečbe úplavice a impotencii. Toto prírodné afrodiziakum študoval i odborník v oblasti sexuológie Jacques Waynberg, ktorý povedal, že Muira Puama účinne zvyšuje pohlavnú túžbu a udržanie stoporenia. Muira Puama nevplýva len na pohlavnú výkonnosť, ale vedie tiež k výrazným zmenám štruktúry Vášho prirodzenia. Účastníci v klinickej štúdii v Paríži uviedli, že Muira Puama je najmocnejšie afrodiziakum. Z 262 účastníkov, ktorí sa sťažovali na nedostatok pohlavného apetítu neskôr tvrdili, že konzumácia dennej dávky 1 až 1,5g Muira Puama im po dvoch týždňoch napomohlo k pohlavnej túžbe.

1.da Silva AL, Bardini S, Nunes DS, Elisabetsky E. Anxiogenic properties of Ptychopetalum olacoides Benth. (Marapuama). Phytother Res. 2002 May;16(3):223-6.
2.Bucci LR. Selected herbals and human exercise performance. Am J Clin Nutr. 2000 Aug;72(2 Suppl):624S-36S.
3. Sternbach H. Age-associated testosterone decline in men: clinical issues for psychiatry. Am J Psychiatry. 1998 Oct;155(10):1310-8.

foto

Bylinka č.2pre muža Panax Gingseng

Ženšen pravý je najsilnejším posilňujúcim prostriedkom v ázijskej medicíne. Obsahuje zmes niekoľkých desiatok unikátnych látok s vysokým efektom účinku. Tieto účinné látky tvoria viac ako 20 % hmotnosti sušeného koreňa. Ženšen necháva v závese bežne podporujúce látky ako je káva, čaj, nikotín a energetické nápoje. Jeho účinok nastupuje pozvoľnejšie, ale za to je dlhodobý a vo všetkých stránkach aj viac zdraviu prospešný.

Panax ginseng bol objavený pred viac ako 5000 rokmi v Číne v horách Mandžunska. Panaxosidy a dalšie obsahové látky ženšenu sú na molekulárnej úrovni v dnešnej dobe výborne preskúmané a vedecky overené. Najstaršie a najväčšie korene boli často krát považované za drahšie ako zlato. Korene ženšenu môžu mať vek aj viac ako 100 rokov. Korene týchto starých ženšenových koreňov boli považované za nebeské a boli prístupné len Čínskej elitnej spoločnosti. V súčasnosti ženšen rastie divoko v lesoch Mandžunska a Severnej Kórei.

Rastlina ženšen obsahuje účinné látky saponíny – ginsenoidy, ktoré majú stabilizačný (adaptogénny) vplyv na ľudskú fyziológiu. V posledných 70 rokoch sa stal ženšen predmetom mnohých skúmaní a mnohých štúdií a bol ohodnotený ako jeden z najúčinnejších adaptogénov.

Ženšen spomaľuje odumieranie buniek, spomaľuje ich starnutie a pomáha predchádzať civilizačným ochoreniam. Patrí medzi najsilnejšie toniká tradičnej čínskej medicíny a zároveň je doteraz najúčinnejším známym adaptogénom. Urýchľuje uvoľňovanie hormónov, ktoré sú súčasťou prirodzeného proti-stresového obranného mechanizmu, čím dochádza k obmedzeniu fyziologických ukazovateľov stresu. Podporuje plodnosť, zlepšuje potenciu u mužov a zvyšuje počet a aktivitu pohyblivých spermií.

Klinické testy dokázali, že ženšen veľmi pomáha onkologickým pacientom pri liečbe rádioterapiou. Zvyšuje totiž počet krvných doštičiek, bielych, ale i červených krviniek. Znižuje horúčky spôsobené radiáciou, zlepšuje chuť do jedla, celkovo urýchľuje zotavenie organizmu. Významne vplýva na telo ako prevencia a ochrana pred radiačným žiarením. Ženšen je mimoriadny adaptogén, ktorý zvyšuje fyzickú i duševnú odolnosť organizmu voči škodlivým vplyvom prostredia. Zbystruje zmysly, pôsobí anabolicky, chráni organizmus pred vyčerpaním. Má silné antioxidačné vlastnosti a je účinný pri liečbe anémie.

1."Ginseng". Cambridge Dictionaries Online. Retrieved 2011-06-04.
2.Chinese Medical Herbology and Pharmacology, by John K. Chen, Tina T. Chen
3. Chinese Herbal Medicine: Materia Medica, Third Edition by Dan Bensky, Steven Clavey, Erich Stonger, and Andrew Gamble 2004

foto

Bylinka č.3pre muža Lepidium Meyenii

Lepidium Meyenii – Žerucha peruánska je jediná rastlina z rodu žeruchovitých, ktorá má namiesto koreňa bulvu. V peruánskej medicíne sa využívala na liečbu anémie, tuberkulózy, menštruačných porúch, symptómov memopauzy, rakoviny žalúdka, sterility ako aj mužskej potencie. Je to afrodiziakum pre zvýšenie plodnosti, pohlavnej výkonnosti a je veľmi prospešný k dosiahnutiu hormonálnej rovnováhy ako aj pre podporu funkcie imunitného systému.

Žerucha peruánska tzv. maca pochádza z juhoamerických peruánskych Ánd a podľa archeologických nálezov tam bola vyšľachtená a pestovaná už v dobe 1500 rokov pre našim letopočtom ešte pred vznikom ríše Inkov. Maca rastie v nadmorských výškach 3800 až 4400 metrov, teda na miestach s relatívne nízkymi teplotami, silnými vetrami a intenzívnym slnečným žiarením. V tejto nadmorskej výške sa teploty pohybujú priemerne od -2 do 13 °C. Rastline tieto podmienky vyhovujú, kvôli čomu je aj v dnešnej dobe pestovaná hlavne v oblastiach, kde sa vyskytuje aj prirodzene, teda hlavne v juhoamerických Andách.

Žerucha peruánska obsahuje 60 – 75 % sacharidov, 10 – 14 % bielkovín, približne 8,5 % vlákniny a 2,2 % tukov. Je bohatá na minerály vápnik a draslík, pričom má nízky obsah sodíka. Okrem toho obsahuje stopové množstvo ďalších minerálov ako železo, jód, meď, mangán či zinok. V koreni žeruchy peruánskej sa taktiež nachádza viacero mastných kyselín a 19 rôznych aminokyselín. Maca obsahuje aj vitamíny, konkrétne vitamíny skupiny B, vitamín A, vitamín C, vitamín D a vitamín E.

V peruánskom zdravotníctve sa využívala žerucha peruánska pri liečbe anémie, tuberkulózy, menštruačných porúch, rakoviny žalúdka, sterility ako aj na podporu mužskej potencie. Vedecké štúdie preukázali pozitívny podporný účinok na spermiogram muža a teda podporuje rýchlejšie otehotnenie, potláča znížené libido, zníženie mužskej neplodnosti - zhoršený spermiogram a veľa dalších podporných účinkov. Pre ženy potláča nepravidelný menštruačný cyklus, poruchy ovulácie, syndróm PCO, cysty na vaječníkoch, opakované potraty a má veľa ďalších pozitívnych vplyvov.

Účinky žeruchy peruánskej boli skúmané viacerými odborníkmi vo svete. Výskumné vedecké dôkazy preukázali, že Maca má nutričné, povzbudzujúce a plodnosť podporujúce vlastnosti, napomáha pri pohlavných dysfunkciách, osteoporóze, pri benígnej hyperplázii prostaty, podporuje pamäť a schopnosť učiť sa. Taktiež chráni pokožku pred ultrafialovým žiarením. Klinické testy preukázali účinnosť Macy pri liečbe pohlavných dysfunkcií rovnako ako aj pri zvyšovaní počtu a pohyblivosti spermií.

Gustavo F. Gonzales * - Ethnobiology and Ethnopharmacology of Lepidium meyenii (Maca), a Plant from the Peruvian Highlands

foto

Bylinka č.4pre muža Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris alebo Kotvičník zemný je veľmi známy svojimi účinkami na zvýšenie testosterónu, pohlavnej aktivity a výkonnosti organizmu. Najlepší je bulharský tribulus a jeho účinná látka protodioscín, ktorý pozitívne vplýva na zlepšenie stoporenia, mužskej plodnosti, problémov s prostatou, redukuje telesný tuk, znižuje hladinu cholesterolu a je prírodné afrodiziakum.

Tribulus Terrestris je rastlina, ktorá rastie v miernych a tropických oblastiach v Spojených štátoch, Mexiku, vo východnej Európe, Indii a Číne. Túto rastlinu objavili liečitelia zo starej Číny, Indie a Mezopotámie. V Indii a Číne používali Tribulus pri nádorových, kardiovaskulárnych ochoreniach, bolestiach hlavy a na celkové posilnenie organizmu. V Turecku bol žiadaným pri liečbe koliky a srdcovo-cievnych ochorení. Románske národy objavili účinky Tribulusu pred viac ako 1000 rokmi, pričom jeho účinky používali najmä na zvýšenie pohlavnej výkonnosti a neplodnosti u mužov i žien.

Rastlina Tribulus terrestris má výnimočné zloženie a obsahuje spektrum účinných látok ako saponíny, alkaloidy, bioflavonoidy, fytosteroly, triesloviny a živice. Kotvičník zemný obsahuje vysoký obsah rastlinných anabolických steroidov, taktiež nazývaných fytosteroly. Významne sa podieľajú na podpore a udržiavaní zdravia, liečbe chorôb a zvyšovaniu syntézy a odbúravania bielkovín, čo sa prejavuje najmä nárastom svalovej hmoty. Najvyššiu koncentráciu nájdeme v plodoch a koreňoch rastliny.

U mužov zvyšuje tvorbu testosterónu, u žien značne zvyšuje hladinu estrogénov a folikuly stimulujúci hormón, zvyšuje potenciu, plodnosť a pohlavnú aktivitu nakoľko je prírodné afrodiziakum. Medzi ďalšie účinky patrí zlepšenie stoporenia, zlepšuje pohyb spermií, zvyšuje svalovú hmotu a zlepšuje regeneráciu, pomáha pri problémoch s prostatou, potláča nespavosť, napätie, depresiu, podráždenosť a znižuje hladinu cholesterolu.

Niektoré vedecké štúdie a prax fytoterapeutov naznačujú, že kotvičník zvyšuje objem a kvalitu seminálnej tekutiny, kvantitu, kvalitu, motilitu a dĺžku života spermií, tvorbu testosterónu, libido a potenciu, čo môže potenciálne viesť k úspešnému počatiu. Boli uskutočnené vedecké štúdie, ktoré plne potvrdili, že v 99 % prípadoch neplodnosti, ktoré súvisia s nesprávnou hladinou ženského hormónu estrogén, môže extrakt z kotvičníku zemného celkom nahradiť synteticky vyrábaný estrogén, ktorý sa ženám bežne ordinuje.

prof. Ing. Pavel Valíček DrSc, Ing. Ladislav Kokoška, Ph.D., Ing. Kamila Holubová, CSc.: Léčivé rostliny třetího tisíciletí, 2001

foto

Bylinka č.5pre muža Rhaponticum Carthamoides

Ľudová medicína využíva túto rastlinu ako tonikum a adaptogénny pri telesnej slabosti, vyčerpanosti a k podpore celkovej rekonvalescencie po operáciách, ťažkých pôrodoch alebo intoxikáciách. Lidová V našich končinách sa volá Leuzela saflorová a má účinok blízky účinku ženženu s pozitívnym vplyvom na nervovú sústavu, pamäť a koncentráciu. Má podobné účinky ako anabolizujúce steroidy. Prirodzene stimuluje znižovanie hladiny cukru pričom bráni vzniku hypoglykémie po aplikácii inzulínu. Znižuje hladinu tuhu a cholesterol v krvy.

V minulosti už ruský osadníci Aljajovia pozorovli ako maralské jelene na jeseň vykopávajú korene tejto rastliny a s chuťou ich požierali. Na základe uvedeného bola Leuzela nazývaná ako Maralský koreň. Koreň používali v ľudovej medicíne ako prostriedok vhodný pre podporu energie a užívali ho ako afrodiziakum pre dlhotrvajúcu mladosť.

Leuzela je výrazný adaptogen, antioxidant, protirakovanový prostriedok, srdečné tonikum, stimulant imunitného systému ako aj centrálnej nervovej sústavy. Výrazne posiluje mozgové funkcie, duševnú bystrosť, minimalizuje a predchádza atrofii nervových buniek. Z rastliny sa využíva len koreň, ktorý obsahuje ekdysteroidy a to ekdysteron a inokosteron, silice, triesloviny, inulin, kumariny, živice, flavonoidy, mastné kyseliny, nepatrné množstvo alkaloidov a látky odvodené od thiofenu. Nezanedbateľný je i obsah fosforu, vitamínu A a vitamínu C.

Leuzela pozivíne ovplyvňuje funkciu pečene a pomáha regenerácii buniek v pečeni. Je často využívaná pre znižovanie dopadov chemoterapie nakoľko zabraňuje rozvoji nadmernej deštrukcie červených krviniek spojené s chemoterapiou a ožarovaním. Podporuje trávanie, odstraňuje nechutenstvo, podporuje vylučovanie kyseliny mliečnej a močovej, stimuje prísun krvy do svalstva a mozgu. Zvyšuje odolnosť organizmu voči chladu, teplu, hluku a nedostatku spánku a úzkosti. Pomáha pri potiažach so spánkom súvisiacim so stresom ako aj úbytku telesnej hmotnosti danou nesprávnou látkovou výmenou. Pravidelným užívaním predídete únave a depresiám

O mimoriadnych účinkoch tejto rastliny informoval sibírsky etnograf G. M. Potatin. Ako prvý preukázal tonizujúce účinky tejto rastliny na jedincoch, ktorí trpeli všeobecnou slabosťou a depresiami. Leuzela rastie na vysokohorských lúkach a lesných pastvinách južnej a východnej sibíry, východného Kazachstanu, severného Mongolska a v čínskej provincii Sin-Tiang. Potrebuje priame slnko a dostatočnú vlhkosť, kde koreň dozrieva do času zberu viac ako 3 roky od zasadenia.

1.David Winston & Maimes, Steven. “ADAPTOGENS: Herbs for Strength, Stamina, and Stress Relief,” Healing Arts Press, 2007
2. Bespalov VG, Aleksandrov VA, Iaremenko KV, et al. "[The inhibiting effect of phytoadaptogenic preparations from bioginseng, Eleutherococcus senticosus and Rhaponticum carthamoides on the development of nervous system tumors in rats induced by N-nitrosoethylurea]" (1992).

foto

Bylinka č.6pre muža Piper Nigrum

Znižuje bolestivosť svalov a kĺbov, zlepšuje prekrvenie reprodukčných orgánov, posilňuje prirodzený proces termogenézy v organizme a má výrazný rekuperačný účinok. Korenie obsahuje veľké množstvo živice a éterických olejov, ktoré dráždia sliznice, podporujú trávenie a zmierňujú žalúdočné ťažkosti aj nadúvanie. Typickým účinkom korenia na náš organizmus je stimulačné pôsobenie. Preto je tiež považované za prírodné afrodiziakum. Stimuluje krvný obeh, dvíha krvný tlak a tým aj zásobovanie orgánov živinami a kyslíkom. Subjektívne v nás tak vyvoláva pocit prívalu energie a zbystrenie zmyslov.

Čierne korenie patrilo v minulosti – pred 4000-5000 rokmi medzi základný obchodný artikel. Mnoho vzácneho korenia pochádzala z Indie, Číny a Indonézie. Korenie čierne sú v nezrelom stave zozbierané zelené nelúpané fermentované a následne sušené bobule pieporu čierneho. Jeho pôvodnou domovinou je oblasť Indie, dnes sa pestuje v mnohých tropických a subtropických oblastiach. Chuť korenia je ostrá, dráždivá a príjemne aromatická. Predovšetkým sa používa na dochutenie bravčového a hovädzieho mäsa, omáčok, taktiež dokáže zvýrazniť chuť darov mora.

Piperín je štipľavá zložka nachádzajúca sa v plodoch rastlinnej čeľade Pieprovitých – Piperaceae, kam patrí aj Piper nigrum. Má dlhú históriu použitia siahajúcu do Ajurvédskej medicíny ako posiľňujúci a liečebný prostriedok. Piperín zvyšuje vstrebávanie a biologické využitie uvedených látok z potravy ako je napr. kurkumín, beta-karotén, koenzým Q-10, vitamín B6 – pyridoxín, organicky viazaný selén a aminokyseliny.

Čierne korenie dáva signál žalúdku aby zvýšil produkciu tráviacich kyselín a tým sa nám trávenie potravy výrazne uľahčí. Je aj silným antioxidantom a má protibakteriálne a protizápalové účinky. Ďalšou zaujímavou vlastnosťou čierneho korenia je schopnosť čistiť cievy, odstraňuje nánosy cholesterolu – redukuje aterosklerózu. Je vhodný na detoxikáciu organizmu – dokáže odvádzať prebytočnú vodu tela – znižuje výskyt opuchov, navyše zvyšuje potenie – pokožkou môžu odchádzať rôzne toxíny a nečistoty. Čierne korenie zvyšuje produkciu serotonínu. Serotonín je neurotransmiter dôležitý pre dobrú náladu. Nízke hladiny serotonínu sú úzko spojené s depresiami.

Výsledky vedeckých výskumov ukázali, že používanie čierneho korenia do jedál môže byť jedným z najjednoduchších a najlacnejších spôsobov ako zlepšiť kvalitu prijímanej potravy a tým následne prispieť k zlepšeniu celkového zdravotného stavu. Hlavná účinná zložka čierneho korenia, alkaloid piperín má schopnosť výrazne zvyšovať vstrebávanie a biologické využitie viacerých živín z potravy (až 20 násobne) a tiež zvyšovať využitie niektorých výživových doplnkov – možno ste si všimli že aj niektoré lieky majú v zložení čierne korenie (piperín). Centrum rakoviny v Michigane, hovorí že najlepšie účinky mal pri liečbe rakoviny prsníka a hrubého čreva. Znižovalo rýchlosť rastu rakovinovinových buniek. Najsilnejšie protirakovinovo pôsobí v kombinácii s kurkumou (napríklad kari).

foto

Bylinka č.7pre muža LYCIUM BARBARUM

Goji sú sušené plody Kustovnice čínskej (Lycium barbarum). Goji rastú v úrodnej pôde v oblasti himalájskeho úpätia na stredne veľkých kroch. V týchto oblastiach, kde sú Goji bežnou súčasťou jedálnička, nájdeme obyvateľstvo s najdlhším priemerným vekom na Zemi. Tradičná čínska medicína od nepamäti považuje Goji za liečivú potravinu podporujúcu dlhovekosť, vitalitu a pohlavnú potenciu.

Goji rastie predovšetkým v Číne a menších častiach Mongolska, ale najdôležitejšie je územie v chránenom údolí himalajských vrchov a to v Tibete a Nepále. V Ázii je toto ovocie už po celé stáročia na poprednom mieste a preto je tam známe aj pod názvom "červený diamant". Je pravidelnou stravou Tibetských mníchov, ktorý si ho neuveriteľne cenia ako cenný dar prírody a aj vďaka ktorému sa dožívajú dlhého života. Goji je vysoko cenené vďaka svojím rozsiahlym pozitívnym prínosom na ľudské zdravie.

Goji obsahujú 18 druhov aminokyselín, vrátane všetkých osem esenciálnych (napr. tryptofan či isoleucín), až 21 stopových prvkov (menujme napríklad zinok, železo, meď, vápnik, germánium, selén a fosfor), sú jedným z najbohatších zdrojov karotenoidov zo všetkých známych plodov na Zemi (čo naznačuje už ich jasne červená farba). Čo sa týka beta-karoténu, sú Goji výdatnejšie ako mrkva. Ďalej obsahujú vitamíny C, B1, B2, B6 a E. Musíme spomenúť tiež beta-sitosterol. Tento rastlinný sterol sa dnes využíva pri podpornej liečbe zvýšenej hladiny cholesterolu, ďalej pri problémoch s prostatou a má tiež protizápalový účinok.

Goji bobule sú tradične považované za silné tonikum. Goji podporuje tvorbu testosterónu a zvyšuje pohlavné funkcie rovnako mužov aj žien. Okrem toho pôsobí ako silné tonikum na celkovú výdrž, náladu a pohodu a odbúrava stres. Goji obsahujú antioxidanty, ktoré môžu zlepšiť regeneráciu nášho tela, znížujú bolesti svalov, redukujú únavu, zvyšujú náš imunitný systém a čo je zaujímavé, tak dokonca vzdorujú procesu starnutia.

Vedecký pracovník, Američan Dr. Bob Delmonteque tvrdí: „Viac než 15% bielkovín, 21 stopových minerálov a 18 aminokyselín robí z plodov Goji jedinečnú živinami nabitú „superpotravinu“ presahujúcu všetky známe kritéria. To čo na mňa robí najväčší dojem je množstvo celosvetových klinických výskumov, ktoré za Goji stoja. Je dokázané, že lycium polysacharidy obsiahnuté v Goji majú naozaj pozoruhodné antioxidačné a imunitu podporujúce vlastnosti.“

foto

VAŠENÁZORY na ŽLTÉ ZLATO

Naše ďalšie produkty
img-responsive

ODPORÚČAMEMARATHONTIME Vitamín C

Vitamín C + vápnik + prírodné bioflavonoidy ktoré slúžia pre zvýšenie účinnosti vitamínu C v organizme. Všetky štúdie potvrdzujú že Vitamín C je najdôležitejší vitamín pre ľudský organizmus! Pre viac informácií si stiahnite zloženie.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva SR.

foto

ODPORÚČAMEMARATHONTIME Vitamíny CA+MG+ZN

Kombinácia týchto troch prvkov je dôležitá pre správne fungovanie ľudského organizmu a prispieva k udržaniu zdravých kostí, kĺbov, svalov a zubov. Pre viac informácií si stiahnite zloženie.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva SR.

foto

ODPORÚČAMEMARATHONTIME OMEGA 3

OMEGA 3 mastné kyseliny môže človek prijímať len v potrave alebo formou doplnkov. Tieto kyseliny výrazne prispievajú k udržaniu dobrého zraku, srdca a mozgu. Pre viac informácií si stiahnite zloženie.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva SR.

foto

ODPORÚČAMEMARATHONTIME FLEX BODY drink

Kĺbová výživa Flex Body drink slúži na ochranu kĺbov pričom pomáha obnovovať väzivá a napomáha pri regenerácii chrupaviek. 1 sáčok má vysokú účinnosť nakoľko obsahuje hydrolyzovaní kolagén z rýb v množstve 30 bežne dostupných kolagénových kapsúl. Pre viac informácií si stiahnite zloženie.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva SR.

foto

ODPORÚČAMEMARATHONTIME MEN Multivitamin

Tento Multivitamín pre mužov obsahuje unikátnu a jedinečnú kombináciu vitamínov, minerálov, aminokyselín a bylinných extraktov pre ideálne fungovanie, odolnosť a imunitu celého organizmu! Pre viac informácií si stiahnite zloženie.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva SR.

foto

ODPORÚČAMEMARATHONTIME WOMEN Multivitamin

Multivitamín určený pre ženy obsahuje unikátnu a jedinečnú kombináciu vitamínov, minerálov, aminokyselín a bylinných extraktov pre ideálne fungovanie, odolnosť a imunitu celého organizmu! Pre viac informácií si stiahnite zloženie.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva SR.

foto

Kontaktna nás

V pripade akýchkoľvek otázok alebo požiadaviek nás neváhajte kontaktovať.

Adresa:
Soraya Vanity s.r.o.
Pod hájom 952/1
Dubnica nad Váhom 018 41
IČO: 47228652
Tel. č.: +421 917 730 466
Email: info@vitalnymuz.sk